مقالات

لوله پلی اتیلن 160 با کمترین قیمت

لوله پلی اتیلن 160

لوله پلی اتیلن 160 با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت میتوانید به قسمت مربوطه در سایت پلیمرکده مراجعه کنید. لوله های پلی اتیلنی در سال های اخیر به عنوان لوله هایی مستحکم و پرقدرت مورد استفاده قرار گرفته اند. زمانی که صحبت از خرید تجهیزات مورد نیاز پروژه در میان باشد، کیفیت تجهیزات مهم ترین نکته ای است که باید به آن توجه داشته باشید.

لوله هایی که از جنس پلی اتیلن ساخته می شوند در هر ابعادی اعم لوله پلی اتیلن 3 اینچ و غیره که تولید شود دارای مقاومت و استحکام بسیار بالایی هستند. به همین دلیل امروزه بسیاری از کارفرمایان می دهند به جای استفاده از لوله های آهنی یا بتنی از لوله پلی اتیلن 16 یا سایر مدل های لوله پلی اتیلن با توجه به نیاز پروژه استفاده نمایند. یکی از ویژگی های برجسته و مهم لوله های پلی اتیلن، تحمل فشار بار زیاد و مقاومت در برابر عنوان عوامل مخرب می باشد.

خرید عمده لوله پلی اتیلن 160

خرید عمده لوله پلی اتیلن 160 با کمترین قیمت را می توانید از طریق سایت رسمی پلیمرکده یا دفتر فروش این مجموعه انجام دهید. مجموعه پلیمر کده یکی از بزرگترین انبارهای موجود در تهران به مساحت 3000 متر را دارا می باشد و متنوع ترین لوله های پلی اتیلنی و کاروگیت اعم از لوله پلی اتیلن 25 و کاروگیت 1000 را به بازار عرضه می کند. شرکت پلیمرکده سایزهای متعدد و متنوعی از لوله های کاروگیت و پلی اتیلن را تولید می کند.

به همین دلیل کارفرمایان و مدیران اجرایی می توانند لوله مورد نیاز خود را در ابعاد مورد نظرشان سفار دهند یا خریداری کنند. تنها نکته ای که هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید، سایز لوله است. لوله های پلی اتیلن در ابعاد متفاوتی اعم از 4 اینچ، 10 اینچ، 12 اینچ و لوله پلی اتیلن 50 و 250 و 90 و 75 و غیره تولید می شوند. به همین دلیل کارفرما با بررسی پروژه باید مناسب ترین سایز لوله را انتخاب کند.

خرید عمده لوله پلی اتیلن 160

لیست قیمت لوله پلی اتیلن 160

برای مشاهده لیست قیمت لوله پلی اتیلن 160 با کمترین قیمت باید به قسمت مربوطه در سایت پلیمر کده مراجعه نمایید. زیرا قیمت بر اساس میزان فشار بار، گرید، ضخامت، سایز و تعداد شاخه های لوله های پلی اتیلن تعیین می شود. در نتیجه قیمت لوله پلی اتیلن 160 میلیمتر آب و سایر مدل ها بر اساس ویژگی های لوله تعیین می شود و برای مطلع شدن از قیمت باید لیست را بررسی نمایید.

لوله های پلی اتیلن اعم از لوله پلی اتیلن 125 و سایر ابعاد، به دلیل مزایای فراوانی که دارند در پروژه های بسیاری مورد استفاده قرار میگیرند. به همین دلیل اکثر کارفرمایان درباره هزینه، مزایا و ویژگی های لوله های پلی اتیلن و کاروگیت کنجکاو هستند. مقالات بسیاری در زمینه لوله های پلی اتیلن منتشر شده است که با مطالعه آن ها می توانید اطلاعات مفیدی را به دست آورید. همچنین اگر قصد انجام خرید لوله را دارید می توانید با کارشناسان پلیمرکده تماس بگیرید تا راهنمایی ها و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

مشخصات لوله پلی اتیلن 160

مشخصات لوله پلی اتیلن 160 بستگی به نوع فشار کاری و گرید لوله دارد. لوله های پلی اتیلن در هر سایزی که باشند با فشارهای باری متفاوتی تولید می شوند تا کارفرمایان بتوانند مطابق با نیاز پروژه، خرید لوله را انجام دهند. لوله پلی اتیلن در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار میگیرد و معمولا با فشار باری 5 تا 25 اتمسفر ساخته و تولید می شود.

در چنین شرایطی بسیاری از کارفرمایان سوال می کنند که از بین لوله پلی اتیلن 160 و لوله پلی اتیلن فاضلابی 250 کدام یک برای لوله کشی فاضلاب مناسب هستند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که انتخاب لوله فاضلاب بستگی به پروژه دارد. برای انتخاب لوله می توانید با کارشناسان پلیمر کده تماس بگیرید تا پس از بررسی های لازم درباره نیاز پروژه، بهترین نوع لوله انتخاب شود. کارشناسان پلیمرکده با توجه به پروژه، مناسب ترین لوله را با توجه به مشخصات پیشنهاد می دهند.

مشخصات لوله پلی اتیلن 160

کاربرد لوله پلی اتیلن 160

کاربرد لوله پلی اتیلن 160 و سایر لوله های پلی اتیلن در زمینه آبیاری زمین های کشاورزی و آبرسانی شهری و روستایی غیرقابل انکار است. اما لوله های پلی اتیلنی که در سایر 160 میلیمتر تولید می شوند علاوه بر لوله کشی های شهری، صنعتی و کشاورزی در ساخت قایق های کوچک نیز نقش دارند. لوله پلی اتیلن 160 به دلیل سبکی، ضدآب بودن و ضد خوردگی یکی از مناسب ترین گزینه ها برای ساخت قایق های کوچک می باشد.

هرچند که این لوله در صنایعی چون ساخت کانال های تهویه مطبوع هوا، غلاف لوله های آبیاری در زیر جاده ها، ساخت استخر سرپوشیده ماهی های خوراکی و زینتی، ساخت دریاچه های مصنوعی، شبکه آبیاری رول لاین و سنترپیوت و غیره نیز کاربرد دارد. لوله های پلی اتیلن و لوله کاروگیت 1000 به دلیل ویژگی های مثبت بسیاری که دارند در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار میگیرند. این نوع لوله ها در سال های اخیر به نسبت لوله های آهنی و بتنی بیشتر مورد استفاده قرار گرفته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *