مقالات

لوله پلی اتیلن 25 با بهترین کیفیت در پلیمرکده

لوله پلی اتیلن 25

لوله پلی اتیلن 25 با بهترین کیفیت در پلیمرکده تولید می شود و با خدمات پس از فروش خدمات متقاضیان و کارفرمایان تحویل داده می شود. لوله پلی اتیلن از پرکاربردترین لوله های پلی اتیلن می باشد و به عنوان لوله هایی برای انشعاب و انتقال گاز و آبیاری زمین های کشاورزی مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول به دلیل جنسی که دارد دارای استحکام بالا می باشد و مزایای بسیاری دارد.

وجود مزایا در این لوله منجر به محبوب شدن آن شده است. امروزه لوله کاروگیت 400 و انواع لوله های پلی اتیلن به دلیل استحکام و مقاومتی که دارند مورد توجه قرار گرفته اند. بسیاری از پروژه های بزرگ و کوچک توسط لوله های پلی اتیلن و کاروگیت، لوله کشی می شوند. زیرا لوله های پلی اتیلن دارای سایز های متفاوتی اعم از لوله پلی اتیلن 16 و 250، 4، 10، 12 و غیره می باشد و کارفرمایان با توجه به نیاز پروژه می توانند ابعاد مورد نیازشان را خریداری نمایند.

قیمت لوله پلی اتیلن 25

قیمت لوله پلی اتیلن 25 با توجه به معیارهای داخلی و معیارهای جهانی محاسبه می شود. بسیاری از حوزه های کاری تحت تاثیر نرخ دلار، نفت و مواد معدنی و سایر فاکتورها قرار میگیرند. هزینه پلی اتیلن نیز بر اساس نرخ روز جهان تعیین می شود. پلی اتیلن مواد اصلی لوله های پلی اتیلن می باشد و بر اساس معیارهای شرکت تولیدکننده ونرخ جهان قیمت گذاری می شود. نحوه قیمت گذاری لوله پلی اتیلن 4 اینچ و سایر مدل ها، بستگی به میزان بار و متراژ لوله دارد.

لوله های پلی اتیلن ویژگی های بسیار متفاوتی دارند و همین ویژگی ها در تعیین هزینه نهایی تاثیر بسزایی دارند. هزینه یکی از فاکتورهای بسیار مهم می باشد. زیرا هزینه ارتباط مستقیمی با بودجه پروژه دارد و برای مدیریت بودجه ای که در اختیار دارید باید هزینه ی تقریبی لوله های مورد نیازتان را به دست آورید. به همین دلیل برای مطلع شدن از هزینه لوله پلی اتیلن 2 اینچ یا لوله پلی اتیلن مدنظرتان می توانید به قسمت مربوطه در سایت مراجعه کنید.

قیمت لوله پلی اتیلن 25

خرید لوله پلی اتیلن 25

امروزه خرید لوله پلی اتیلن هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری انجام می شود. در عصر تکنولوژی و رونق مشاغل اینترنتی، می توانید خریدهای عمده و تکی بسیاری را به صورت غیر حضوری و تنها از طریق وبسایت های رسمی انجام دهید. شرکت پلیمر کده علاوه بر خرید حضوری، امکان خرید غیرحضوری را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده است.

برای خرید لوله پلی اتیلن 160 یا لوله پلی اتیلن مدنظرتان می توانید به سایت مراجعه فرمایید و پس از تماس با کارشناسان یا طی کردن مراحل خرید، لوله موردنظرتان را خریداری نمایید. هنگام خرید باید به فاکتورهایی بسیاری اعم از کیفیت، نحوه ارسال و معقول بودن قیمت توجه داشته باشید. همچنین می توانید از مشاوره رایگان پیش از خرید بهره مند شوید و قبل از خرید با کارشناسان متخصص پلیمرکده مشورت نمایید. مشاوره و مشورت با کارشناسان، منجر به کسب اطلاعات دقیق و خرید بهترین لوله با توجه به نیازتان می شود.

مشخصات لوله پلی اتیلن 25

مشخصات لوله پلی اتیلن 25 بستگی به شرکت تولید کننده و توانایی تولید شرکت دارد. زیرا قالب گیری لوله های پلی اتیلن با سایزهای متفاوت نیاز به دستگاه های مجهز دارد. همین امر منجر شده است تا بسیاری از تولیدکنندگان، سایزهای مشخصی چون لوله اتیلن 2 اینچ و لوله پلی اتیلن 50 و سایر سایزها را تولید کنند. شرکت پلیمر کده با توجه به دستگاه های به روز و تجهیزاتی که دارند انواع سایزهای لوله کاروگیت و پلی اتیلن را تولید و به فروش می رساند.

لوله پلی اتیلن سایز 25 میلیمتر یا همان لوله پلی اتیلن 3/4 اینچ با فشارهای کاری6، 10، 12.5 و 16 اتمسفر تولید می شود. این لوله به شکل کلاف و در طول 100، 200 و 400 متر به بازار عرضه میگردد. لوله های 25 پلی اتیلن به دلیل دیواره نازکی که دارند مناسب جوش نمی باشند و توصیه می کنیم از اتصالات پلی اتیلن برای متصل کردن لوله ها به یکدیگر استفاده نمایید.

مشخصات لوله پلی اتیلن 25

مزایا لوله پلی اتیلن 25

مهمترین مزایا لوله پلی اتیلن 25 شامل استقامت و استحکام بسیار زیاد می شود. لوله پلی اتیلن 25 برای صنایع مختلف کاربرد دارد که رایج ترین آن ها شامل انتقال گاز، کاور کردن کابل برق و مخابرات، انتقال آب مزارع و زمین های کشاورزی و انتقال سموم به زمین های کشاورزی می باشد. به همین دلیل مقاومت این نوع لوله در برابر مواد شیمیایی یک مزیت بسیار مهم محسوب می شود.

هرچند که تمامی لوله های پلی اتیلن اعم از لوله پلی اتیلن 250 دارای مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی و استحکام و طول عمر طولانی می باشند. به طور کلی مواد اولیه ای که برای ساخت لوله های پلی اتیلن استفاده می شود، یکسان است. به همین دلیل تمامی لوله های پلی اتیلن در هر ابعادی که باشند دارای مزایای مشترکی هستند و به دلیل مزایای فوق العاده ای که دارند جزو پرکاربردترین لوله ها در صنایع ساختمان سازی، کشاورزی و غیره محسوب می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *