مقالات

لوله پلی اتیلن 4 اینچ با بالاترین کیفیت

لوله پلی اتیلن 4 اینچ

لوله پلی اتیلن 4 اینچ با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را از شرکت پلیمرکده خریداری نمایید. شرکت پلیمرکده به طور تخصصی و حرفه ای در حیطه تولید انواع لوله پلی اتیلن 40 و سایر ابعاد فعالیت می کند. این شرکت با در نظر گرفتن نیاز کارفرمایان تمامی اتصالات مربوط به لوله های پلی اتیلن از جمله لوله پلی اتیلن چهار اینچ را تولید و تهیه می کند.

در نتیجه با خرید از شرکت پلیمرکده علاوه بر خرید لوله باکیفیت با بهترین قیمت لوله پلی اتیلن ۴ اینچ، میتوانید تجربه نصب صحیح و ایمن با اتصالات مناسب را داشته باشید. شرکت پلیمر کده به دلیل جلب رضایت بیشتر مشتریان، خدمات بسیاری را به عنوان خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که این خدمات شامل نصب ایمن، اجرای دقیق، مشاوره، ارسال به سراسر کشور و غیره می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان تیم پلیمرکده تماس بگیرید و دقیق ترین اطلاعات درباره لوله پلی اتیلن 90 و سایر مدل ها، کسب نمایید.

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ با توجه به معیارهای جهانی و فاکتورهای مدنظر شرکت تولیدکننده تعیین می شود. هزینه در تمامی صنایع بحث بسیار مهمی می باشد. همچنین لوله کشی پروژه ای که در دست دارید یکی از مهمترین فاکتورهایی است که باید به آن توجه داشته باشید. زیرا نشتی لوله منجر به آسیب های بسیاری و پرداخت هزینه تعمیر و نگهداری زیادی می شود. به همین دلیل پیش از هزینه به کیفیت لوله توجه داشته باشید تا از پرداخت هزینه تعویض و تعمیر جلوگیری نمایید.

به طور مثال قیمت لوله پلی اتیلن ۴ اینچ کشاورزی با توجه به کیفیت برند تولید کننده، طول لوله، متریال اولیه لوله و نصب و اجرای لوله تعیین می شود. در نتیجه هزینه لوله کشی زمینه کشاورزی با توجه به متراژ زمین و کیفیت لوله تعیین می شود. برای مطلع شدن از قیمت لوله پلی اتیلن 200 یا لوله پلی اتیلنی که مدنظرتان است باید ابتدا نیاز خود را تعیین نمایید و سپس بر حسب آن محاسبه قیمت را انجام دهید. برای محاسبه قیمت و دریافت مشاوره رایگان می توانید با مشاوران و کارشناسان پلیمرکده تماس بگیرید.

لوله پلی اتیلن 4 اینچ قیمت

فروش عمده لوله پلی اتیلن 4 اینچ

برای مطلع شدن از شرایط فروش عمده پلی اتیلن 4 اینچ و هزینه فروش عمده با مشاوران پلیمرکده تماس بگیرید. لوله پلی اتیلن به دلیل مواد اولیه و فرآیند تولید کاملا حرفه ای و ایمن، یکی از پرمصرف ترین لوله ها در صنایع محسوب می شود. به همین دلیل کارفرمایان پیش از شروع پروژه به فکر خرید عمده لوله پلی اتیلن pe100 و سایر مدل ها می باشند. یکی از مزایای خرید عمده، قیمت مناسب لوله پلی اتیلن چهار اینچ می باشد. زمانی که خریداران، سفارش خود را به صورت عمده خریداری نمایند از مزایای بیشتری بهره مند می شوند.

برای خرید لوله پلی اتیلن چهار اینچ و فروش عمده انواع لوله پلی اتیلن و لوله 8 اینچ فاضلاب باید به شرکت های تولید کننده مراجعه کنید. امروزه تمامی شرکت های تولید کننده با راه اندازی وبسایت های رسمی، ارتباط با مشتریان را ساده تر کرده اند. با مراجعه به سایت رسمی شرکت تولیدکننده می توانید با کارشناسان ارتباط برقرار نمایید و به کاتالوگ محصولات و لیست قیمت دسترسی داشته باشید.

کاربرد لوله پلی اتیلن 4 اینچ

امروزه شاهد کاربرد لوله پلی اتیلن 4 اینچ در صنایع گوناگونی هستیم. لوله پلی اتیلن 4 اینچ نوعی لوله سایز متوسط است که بیشتر در صنایع انتقال آب و فاضلاب مورد استفاده قرار میگیرد. این سایز از لوله در خط لوله آبرسانی شهری و روستایی بیشترین کاربرد دارد. همچنین از این لوله در منتقل کردن فاضلاب نیز استفاده می شود. البته لوله پلی اتیلن چهار اینچ با نام های لوله پلی اتیلن 110 میلی متر و به طور عامیانه لوله فاضلاب 110 نیز شناخته می شود و برای انتقال فاضلاب در حجم کم مناسب است.

قیمت لوله پلی اتیلن ۴ اینچ بر اساس معیار های مختلفی تعیین میشود. سایز لوله پلی اتیلن 4 اینچ برای بسیاری از صنایع یک ابعاد ایده آل محسوب می شود. به همین دلیل این نوع لوله در آبرسانی کشاورزی، زهکشی و شبکه گازرسانی نیز کاربرد دارد.این مدل لوله جزو لوله های تحت فشار محسوب می شود و در موارد خاص و با رعایت استاندارد کافی، می تواند جهت آبیاری تحت فشار نیز استفاده شود.

کاربرد لوله پلی اتیلن 4 اینچ

مزایا لوله پلی اتیلن 4 اینچ

مزایا لوله پلی اتیلن 4 اینچ نیز مانند سایر لوله های پلی اتیلن می باشد. زیرا جنس ترموپلاستیک لوله های پلی اتیلن منجر به انعطاف پذیری راحت این لوله ها می شود. همین امر افزایش مزایا و کارایی لوله پلی اتیلن 2 اینچ و سایر ابعاد لوله پلی اتیلن در صنایع گوناگون را به همراه دارد. لوله پلی اتیلن، استحکام و مقاومت بالایی دارد به همین دلیل در محیط های اسیدی مایعات فاضلابی مقاومت بسیار خوبی خواهد داشت. همچنین این نوع لوله در مقابل اشعه خورشید تخریب نمی شود و برای سیستم های آبرسانی نیز کارایی دارد.

لوله های 4 اینچ پلی اتیلن به صورت تک جداره، دوجداره و غیره طراحی می شوند و معمولا فشارهای کاری تا 20 بار را تحمل می کنند. لوله پلی اتیلن چهار اینچ در برابر شرایط محیطی و آب و هوای مختلف مقاوم است و طول عمر مفید بسیار بالایی دارد. همچنین با توجه به وزن و حجم بسیار سبکی که دارد، نصب و اتصال آن کاملا سریع انجام می شود. دقت داشته باشید که استفاده از اتصالات مناسب بسیار مهم است و اتصالاتی را خریداری کنید که مناسب با ابعاد لوله باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *