لوله کاروگیت

لوله کاروگیت 400 با کمترین قیمت و فروش عمده

لوله کاروگیت 400

لوله کاروگیت 400 با کمترین قیمت و فروش عمده را می توانید با بهترین کیفیت از شرکت پلیمرکده تهیه نمایید. شرکت پلیمر کده با بیش از دو دهه تجربه حرفه ای و تخصصی در زمینه تولید انواع لوله پلی اتیلن و انواع لوله کاروگیت آماده ارائه باکیفیت ترین لوله ها می باشد. لوله کشی ساختمان و بسیاری از صنایع بسیار حائز اهمیت هستند و هرگونه نشتی می توانید آسیب های بسیاری را به بار آورد.

به همین دلیل باید از لوله ای استفاده نمایید که عدم نشتی را تضمین نمایند. لوله کاروگیت به دلیل جنس دوجداره و کیفیتی که دارد در صورت نصب صحیح از هرگونه نشتی جلوگیری می کند. این نوع لوله با بالاترین کیفیت در شرکت پلیمرکده تولید می شود و خدماتی جون حمل و نقل و نصب نیز توسط پرسنل مجرب پلیمرکده انجام داده می شود. برای خرید و دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت لوله کاروگیت ۴۰۰ مدنظرتان می توانید با کارشناسان پلیمر کده تماس بگیرید.

لیست قیمت لوله کاروگیت 400 تهران

لیست قیمت لوله کاروگیت 400 تهران بر اساس فاکتورهای مشخصی تعیین می شود. هزینه ای که به عنوان بودجه خرید لوله در نظر میگیرید باید بر اساس نیاز پروژه باشد. به طور مثال پروژه هایی که نیاز به لوله فاضلاب 110 دارند باید به متراژ لوله مورد نیاز و دوجداره یا تک جداره بودن لوله دقت داشته باشید. زیرا هزینه نهایی لوله های پلی اتیلن و کاروگیت بر اساس متراژ، میزان بار، دوجداره یا تک جداره بودن لوله، کارایی و کیفیت لوله تعیین می شود.

همچنین نوع اتصالات، هزینه حمل و نقل و هزینه اجرای انواع لوله پلی اتیلن 10 اینچ و سایر مدل های لوله کاروگیت و پلی اتیلن در تعیین هزینه نقش دارند. به طور مثال لوله های کاروگیت به صورت شاخه های 6 متری و شاخه های 12 متری تولید می شوند. شاخه های 6 متری نیاز به نصب کوپلر و واشر سرخود دارند. در صورتی که شاخه های 12 متری به صورت کاملا مجزا قابلیت نصب و اجرا دارند. در نتیجه نوع اتصالات نیز بخشی از هزینه نهایی را تشکیل می دهد.

لیست قیمت روز لوله کاروگیت 400

مشخصات لوله کاروگیت 400

در مطالب قبلی به طور مختصر و مفید مشخصات لوله کاروگیت 400 را بررسی کردیم. این لوله یکی از پرکاربردترین لوله ها در حوزه آبیاری و انتقال انواع سیلات می باشد. لوله های کاروگیت دارای انواع مختلفی می باشند و لایه داخلی به صورت صاف و صیقلی و لایه رویی به صورت یکپارچه طراحی و تولید می شود. لوله کاروگیت در سه کلاس متفاوت تولید می شود. کلاس اول که با نام نوع C شناخته می شود، یک مقطع کاملا دایری با سطحی راه راه و حلقوی در داخل و خارج لوله می باشد.

دوم که با نام نوع S نیز شناخته می شود، دارای مقطع دایره ای دوجداره و دیواره راه راه بیرونی و یک لایه داخلی صاف است. کلاس آخر که نوع D نام دارد، یک مقطع دایره ای تشکیل شده از یک دیوار صاف داخلی متصل بهم است. برای کسب اطلاعات دقیق درباره لوله کاروگیت 250 و لوله های پلی اتیلن و قیمت لوله کاروگیت ۴۰۰ می توانید با مشاوران و کارشناسان پلیمر کده ارتباط برقرار کنید.

مزایا و کاربرد لوله کاروگیت 400

عمده مزایا و کاربرد لوله کاروگیت 400 در صنایع کشاورزی و ساختمان سازی می باشد. این نوع لوله، برای آّبرسانی های صنعتی و کشاورزی، انتقال آب آشامیدنی، جمع آوری و هدایت آب های سطحی و زهکشی، غلاف کشی تاسیسات کوچک و شیرآلات صنعتی، ساخت هندهول فاضلاب، کاور لوله های فلزی و کابل های برق و مخابرات، کابل فیبرهای نوری و غیره کاربرد دارد. همچنین لوله 400 کاروگیت نقش لوله فرعی در شبکه های جمع آوری جریانات فاضلاب های شهری و روستایی را ایفا می کند.

برای دریافت اطلاعات کامل و جامع درباره لوله کاروگیت و لوله پوش فیت می توانید با کارشناسان پلیمر کده در ارتباط باشید. پلیمرکده از تولید کنندگان شناخته شده در زمینه انواع لوله های کاروگیت و پلی اتیلن می باشد.این شرکت تمامی محصولات خود و انواع اتصالات لوله های کاروگیت و پلی اتیلن را با بهترین مواد اولیه و بهترین قیمت لوله کاروگیت 400 تولید می کند تا تمامی محصولات کیفیت مرغوب و بی نظیری داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *